Kalendář akcí

Informace o akci:

 • Út
  04
  Pro
  2018

  Fórum udržitelného rozvoje 2018

  9:00 - 19:30Praha

  Logo Ministerstvo životního prostředíMinisterstvo životního prostředí si vás ve spolupráci s Ministerstvem pro místní rozvoj a Asociací společenské odpovědnosti dovolují srdečně pozvat na výroční konferenci Rady vlády pro udržitelný rozvoj

  Fórum udržitelného rozvoje 2018

  Datum konání: úterý 4. prosince 2018 od 9:00 do 19:30 hod.
  Místo konání: Akademie veřejného investování, Pařížská 4, Praha 1

  Akci je určení pro odbornou veřejnost. Letošní ročník představí trendy a nástroje v oblasti udržitelného rozvoje, zejména v oblasti jeho financování. Věnovat se bude také otázce spolupráce veřejného a soukromého sektoru - jakou roli může hrát stát a jak lze firmy i jednotlivce motivovat? Zváni jsou zajímaví a inspirativní hosté z České republiky i ze zahraničí a odborníci z akademické, veřejné i podnikatelské sféry. Těšit se můžete na prezentace i vítězných projektů druhého ročníku Cen SDGs. Na Fórum bude navazovat večerní networkingové setkání v sídle Karlovarských minerálních vod.  najdete v přiložené pozvánce.

  Přihlašovací formulář a bližší informace o programu a hostech naleznete zde. Svoji účast prosím potvrďte do 28. listopadu 2018. Počet míst pro registraci bude omezen (jak celkový počet, tak počet účastníků na firmu/instituci), doporučujeme proto registraci do výše uvedeného termínu provést co nejdříve.